Πέμπτη, 18 Ιουλίου 2024

Ο Κόσμος της Ειδικής Εκπαίδευσης και Φροντίδας

Εκλογές ΟΛΜΕ 2024: Πρώτη η ΔΑΚΕ – Τα αποτελέσματα στο Πρακτικό Αρχαιρεσιών

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Εκλογές ΟΛΜΕ 2024: Πρώτη η ΔΑΚΕ – Τα αποτελέσματα για το Διοικητικό Συμβούλιο και τους αντιπροσώπους στην ΑΔΕΔΥ – Το Πρακτικό Αρχαιρεσιών.

Εκλογές ΟΛΜΕ 2024

Διεξήχθησαν οι εκλογές για την ανάδειξη νέου ΔΣ και για αντιπροσώπους στην ΑΔΕΔΥ στο 21ο Συνέδριο της ΟΛΜΕ.

Για την εκλογή αντιπροσώπων στην ΑΔΕΔΥ βρέθηκαν 296  ψηφοδέλτια, από τα οποία 296 έγκυρα, 0 άκυρα και 0 λευκά. Τα αποτελέσματα των εκλογών ακολουθούν.

Για το ΔΣ της ΟΛΜΕ είχαμε

ΔΑΚΕ 80 ψηφοδέλτια – 3 ΕΔΡΕΣ
ΑΣΕ- ΠΑΜΕ 67 ψηφοδέλτια – 3 ΕΔΡΕΣ
ΣΥΝΕΚ 60 ψηφοδέλτια – 2 ΕΔΡΕΣ
ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ 56 ψηφοδέλτια – 2 ΕΔΡΕΣ
ΠΕΚ 26 ψηφοδέλτια- 1 ΕΔΡΑ

Για την ΑΔΕΔΥ είχαμε

ΔΑΚΕ 80 ψηφοδέλτια- 21 ΕΔΡΕΣ
ΑΣΕ – ΠΑΜΕ 69 ψηφοδέλτια – 19 ΕΔΡΕΣ
ΣΥΝΕΚ  59 ψηφοδέλτια – 16 ΕΔΡΕΣ
ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ 55 ψηφοδέλτια – 15 ΕΔΡΕΣ
ΠΕΚ 26 ψηφοδέλτια – 7 ΕΔΡΕΣ
ΑΛΛΟΙ  4 ψηφοδέλτια – 1 ΕΔΡΑ
ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ 1 ψηφοδέλτιo
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ 2 ψηφοδέλτια

Ακολουθεί το Πρακτικό Αρχαιρεσιών

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ

 Για την ανάδειξη: α) Διοικητικού Συμβουλίου, β) Εξελεγκτικής Επιτροπής, γ) Αντιπροσώπων για την ΑΔΕΔΥ του Σωματείου με την επωνυμία

«ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (Ο.Λ.Μ.Ε.)».

Στην Αθήνα, σήμερα την 4η Ιουλίου 2024, ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00, στην αίθουσα του ξενοδοχείου NOVOTEL συνήλθαν τα μέλη της προαναφερόμενης Οργάνωσης για την εκλογή διοίκησης και άλλων οργάνων, σύμφωνα με το Καταστατικό της και με την παρουσία των Δικαστικών Αντιπροσώπων:

  • ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΥΚΕΑ του Παναγιώτη με ΑΜ/ΔΣΑ 27998 Και
  • ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γερασίμου με ΑΜ/ΔΣΑ 11991

οι οποίοι διορίστηκαν με την υπ’ αρίθμ. 8294/13-6-2024 Πράξη του Προέδρου του Τριμελούς Συμβουλίου Διοίκησης του Πρωτοδικείου Αθηνών και της Εφορευτικής Επιτροπής αποτελουμένης από τους:

  1. Κόκλας Χαράλαμπος (Μπάμπης)
  2. Κουτσούκος Σωτήριος
  3. Μανουσάκης Εμμανουήλ (Μάνος)
  4. Mπακινέζος Ευάγγελος
  5. Ξυδάς Απόστολος
  6. Σκλάβαινα Βασιλική
  7. Χονδρός Δημήτριος

Η Εφορευτική Επιτροπή παρέλαβε τις αιτήσεις υποψηφιότητας που είχαν υποβληθεί και αφού τις έλεγξε, για να διαπιστώσει το δικαίωμα της εκλογιμότητας, προχώρησε στην ανακήρυξη των υποψηφίων.

Αμέσως μετά, η Εφορευτική Επιτροπή, παρέλαβε από τη διοίκηση του Σωματείου τα αντίγραφα του Μητρώου με τα μέλη που έχουν, σύμφωνα με το Καταστατικό, το δικαίωμα να ψηφίσουν, καθώς και το εκλογικό υλικό (ψηφοδέλτια, φακέλους κλπ), έλεγξε τις κάλπες και αφού βεβαιώθηκε πως ήταν άδειες τις σφράγισε και κήρυξε την έναρξη της ψηφοφορίας, αφού προηγούμενα κάλεσε τους αντιπροσώπους που είχαν οριστεί από τους μετέχοντες στις αρχαιρεσίες Συνδυασμούς να προσέλθουν και να παρακολουθήσουν τη διεξαγωγή της ψηφοφορίας.

Στη συνέχεια προσέρχονταν από ένας οι ψηφοφόροι, δείχνοντας την αστυνομική τους ταυτότητα και κατέθεταν το βιβλιάριο υγείας τους, για να συμπληρώσει και βεβαιώσει ο Δικαστικός Αντιπρόσωπος σ’ αυτό τα προβλεπόμενα από το Νόμο. Στη συνέχεια αποσύρονταν σε ειδικά για το σκοπό αυτό διασκευασμένο χώρο (παραβάν), όπου και σημείωναν τις προτιμήσεις τους απέναντι στα ονοματεπώνυμα των υποψηφίων του συνδυασμού της αρεσκείας τους. Επανερχόμενοι εγγράφοντο στο τηρούμενο κατά το νόμο πρωτόκολλο ψηφοφορίας και έριχναν το φάκελο στην αντίστοιχη κάλπη. Η ψηφοφορία συνεχίστηκε κανονικά μέχρι την ώρα που είχε οριστεί, δηλαδή μέχρι την 16:00 ώρα της ίδιας ημέρας, οπότε, αφού διαπιστώθηκε ότι δεν υπήρχε άλλο μέλος για να ψηφίσει, η Εφορευτική Επιτροπή με τους Δικαστικούς Αντιπροσώπους, αποφάσισαν τη λήξη της.

Κατόπιν αποσφραγίστηκαν οι κάλπες, αφού προηγούμενα διαπιστώθηκε το απαραβίαστό τους, καταμετρήθηκαν οι φάκελοι και στη συνέχεια έγινε διαλογή των ψηφοδελτίων (παρουσία των αντιπροσώπων των συνδυασμών), τα οποία αριθμήθηκαν και μονογράφηκαν από τους Δικαστικούς Αντιπροσώπους.

Στο μητρώο του σωματείου είναι 29553 συνολικά γραμμένα και ταμειακώς εντάξει μέλη, τα φυσικά μέλη της ΟΛΜΕ είναι 296.

Με βάση το τηρούμενο πρωτόκολλο ψηφοφορίας:

α) Για την εκλογή Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής, βρέθηκαν 296 ψηφοδέλτια, από τα οποία 296 έγκυρα, 0 άκυρα και 0 λευκά.

β) Για την εκλογή αντιπροσώπων στην ΑΔΕΔΥ βρέθηκαν 296 ψηφοδέλτια, από τα οποία 296 έγκυρα, 0 άκυρα και 0 λευκά.

Από τη διαλογή που έγινε προέκυψε ότι καθένας απ’ τους Συνδυασμούς έλαβε τους παρακάτω ψήφους ψηφοδελτίων:

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε.

 α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 80 ψηφοδέλτια. β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 80 ψηφοδέλτια.

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 67 ψηφοδέλτια. β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 69 ψηφοδέλτια.

 

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 60 ψηφοδέλτια. β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 59 ψηφοδέλτια.

 

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ        ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 56 ψηφοδέλτια. β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ  55 ψηφοδέλτια

 

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :Π.Ε.Κ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 26 ψηφοδέλτια. β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 26 ψηφοδέλτια.

 

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 2 ψηφοδέλτια. Β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 2 ψηφοδέλτια.

 

  • ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Ενιαίο Ακομμάτιστο Ψηφοδέλτιο

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή 4 ψηφοδέλτια.

Β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 4 ψηφοδέλτια

 

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 1 ψηφοδέλτια.

β) Για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΑΔΕΔΥ 1 ψηφοδέλτια.

Με βάση τα παραπάνω αποτελέσματα οι έδρες κατανέμονται ως εξής:

Α) Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε. καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ 3 έδρες, β) για την Εξελεγκτική Επιτροπή 2 έδρες και γ) για την ΑΔΕΔΥ 21 έδρες.

Β)   Ο   ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ       ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ. 3 έδρες, β) για την Εξελεγκτική Επιτροπή 1 έδρα και γ) για την ΑΔΕΔΥ 19 έδρες.

Γ) Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ. 2 έδρες, β) για την Εξελεγκτική Επιτροπή 1 έδρες και γ) για την ΑΔΕΔΥ 16 έδρες.

Δ)   Ο   ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ    ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ

ΚΙΝΗΣΕΙΣ καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ. 2 έδρες, β) για την Εξελεγκτική Επιτροπή 1 έδρα και γ) για την ΑΔΕΔΥ 15 έδρες.

Ε) Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: Π.Ε.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ

καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ. 1 έδρα, β) για την Εξελεγκτική Επιτροπή 0 έδρες και γ) για την ΑΔΕΔΥ 7 έδρες.

ΣΤ)    Ο    ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ    ΚΙΝΗΣΕΙΣ          ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ 0 έδρες

Ζ) Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Ενιαίο Ακομμάτιστο Ψηφοδέλτιο καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ. 0  έδρες, β) για την ΑΔΕΔΥ 1 Έδρες

Η) Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ καταλαμβάνει:

α) Για το Δ.Σ.0 έδρες, β) για την ΑΔΕΔΥ 0 Έδρες

Στα πεπραγμένα της ΟΛΜΕ ψήφισαν ΝΑΙ 167, ΟΧΙ 121 και ΛΕΥΚΟ 8.

Ακολούθως έγινε η καταμέτρηση των σταυρών προτίμησης των υποψηφίων, σύμφωνα με την οποία καθένας από τους υποψήφιους έλαβε, για το αντίστοιχο αξίωμα, τις ψήφους που αναφέρονται παρακάτω:

Α)        ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε. ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

YΠOΨHΦIOI ΓIA TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO

ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 10

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 60

ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 21

ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 23

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62

ΤΣΟΥΧΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 73

YΠOΨHΦIOI ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42

ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 18

ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 56

Β)        ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

 YΠOΨHΦIOI ΓIA TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 6

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 67

ΑΛΗΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ 5

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 18

ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 7

ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 6

ΒΕΡΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 45

ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5

ΓΡΙΨΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6

ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 42

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6

ΖΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 6

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 6

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 6

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 6

ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 61

ΚΑΡΔΑΣΙΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 6

ΚΟΛΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6

ΚΟΝΙΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΩ 6

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6

ΚΟΥΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 6

ΚΟΦΙΝΑ ΧΡΥΣΑ 7

ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 5

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 37

ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8

ΛΑΜΨΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 6

ΛΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6

ΜΑΜΙΤΣΗ ΚΙΤΣΑ 5

ΜΑΤΣΑ ΜΑΤΟΥΛΑ 6

ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΑΡΗΣ 6

ΜΑΧΤΣΙΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 28

ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 58

ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 7

ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 6

ΜΠΛΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 6

ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4

ΞΥΠΤΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 7

ΠΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 5

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) 6 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 6

ΠΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 7

ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΣΙΣΣΥ 24

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 6

ΠΡΟΒΗΣ ΦΩΤΗΣ 6

ΡΗΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 5

ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 6

ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 6

ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 7

ΤΣΙΚΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6

ΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ 7

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΔΩΡΟΣ 6

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ EΛΕΓΚΤΙΚΗ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 26

ΚΡΑΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 64

ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 40

Γ)        ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

YΠOΨHΦIOI ΓIA TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 14

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 12

ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 24

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) 15 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 5

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 17

ΚΑΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 37

ΚΟΡΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 51

ΜΑΔΕΜΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 8

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 39

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 8

ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6

ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 15

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΝΘΗ 21

ΠΥΡΖΑ ΦΑΝΗ 12

ΡΗΓΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 21

ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 11

ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 4

ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 13

YΠOΨHΦIOI

ΓIA THN EΛEΓKTIKH EΠITPOΠH

ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 14

ΠΡΟΒΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 24

ΡΟΓΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 10

ΤΣΑΓΚΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 7

ΨΥΛΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 23

Δ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

AΓΩNIΣTIKEΣ ΠAPEMBAΣEIΣ ΣYΣΠEIPΩΣEIΣ KINHΣEIΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

YΠOΨHΦIOI ΓIA TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO

ΑΛΕΜΙΔΟΥ ΘΩΜΗ 1

ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2

ΑΞΟΥΡΙΣΤΟΥ ΧΑΡΗ 4

ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΒΙΚΥ 42

ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΚΙΚΗ 2

ΔΑΜΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2

ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 0

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ 0

ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 10

ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8

ΚΑΖΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0

ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1

ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 0

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5

ΚΑΥΚΙΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1

ΚΙΝΤΗ ΔΩΡΑ 0

ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1

ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49

ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1

ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 4

ΚΡΕΑΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3

ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1

ΛΑΘΗΡΑ ΓΙΑΝΝΑ 1

ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0

ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 0

ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0

ΜΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1

ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1

ΜΠΑΧΤΗ ΑΝΝΑ 7

ΜΠΕΛΕΡΗ ΝΤΙΝΑ 0

ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2

ΝΙΚΑ ΧΑΡΑ 4

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1

ΝΤΑΦΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1

ΝΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΟΣ 0

ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6

ΠΑΪΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0

ΠΑΛΗΓΙΩΡΓΟΥ ΝΙΤΣΑ 2

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 6

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΚΗΣ 1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 2

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 1

ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 41

ΠΟΛΥΖΩΗ ΝΙΚΗ 2

ΠΡΙΜΗ ΜΑΙΡΗ 0

ΞΟΠΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0

ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1

ΡΑΜΠΑΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1

ΡΕΠΠΑ ΒΕΤΑ 2

ΡΩΙΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1

ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0

ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ ΠΟΠΗ 2

ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0

ΣΚΛΑΒΟΥ ΛΙΖΑ 5

ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ 0

ΣΟΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 12

ΣΠΑΧΗ ΑΡΕΤΗ 10

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2

ΣΩΠΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 6

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ 50

ΤΡΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0

ΤΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1

ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0

ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13

ΦΥΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2

ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 0

 

YΠOΨHΦIOI ΓIA THN EΛEΓKTIKH EΠITPOΠH

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20

ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2

Ε)        ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :Π.Ε.Κ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 18

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25

ΚΑΡΦΗ ΡΟΔΟΘΕΑ 17

ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6

ΜΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5

ΜΙΚΕΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 15

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 9 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ EΛΕΓΚΤΙΚΗ ΤΟΥΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16

ΣΤ) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

YΠOΨHΦIOI ΓIA TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO

ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2

ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2

Ζ) ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Ενιαίο

Ακομμάτιστο Ψηφοδέλτιο ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ TO ΔIOIKHTIKO ΣYMBOYΛIO

ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4

ΚΟΛΟΜΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4

Η) Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΙΣΣΥ) 1

Με βάση τα παραπάνω ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

  • ΔΑΚΕ Δ.Ε. Α) ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  • ΤΣΟΥΧΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

  • ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
  • ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

  • ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

  • ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

 

Β)ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  • ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  • ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

  • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  • ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
  • ΒΕΡΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  • ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

Β)ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

 

1 ΚΡΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ 1 ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ

  • ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  • ΚΟΡΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

  • ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  • ΚΑΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

  • ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

Β)ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

1 ΠΡΟΒΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

  

3)       ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ       ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ          ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΆΚΗΣ

 

  • ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
  • ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΒΙΚΥ

 

  • ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Β)ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΜΕΛΟΣ 1 ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :Π.Ε.Κ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Β)ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

 

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Ενιαίο Ακομμάτιστο Ψηφοδέλτιο

Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

  • Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

 

Β) ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 

ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Δ.Ε. ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΠΕΠΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 67

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 39

ΓΚΑΤΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 32

ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 31

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30

ΤΟΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30

ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 29

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 28

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25

ΒΑΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24

ΕΥΜΟΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22

ΜΟΥΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22

ΚΙΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 20

ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19

ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19

ΣΑΒΡΑΜΗ ΣΟΦΙΑ 16

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗΣ 16

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 15

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14

ΡΙΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 14

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13

ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10

ΜΠΟΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8

ΚΑΜΠΡΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 7

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6

ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 47
ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 43
ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40
ΜΑΧΤΣΙΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 36
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 33
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΣΙΣΣΥ 31
ΠΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 28
ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 24
ΒΕΡΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 21
ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 16
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΔΩΡΟΣ 16
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 15
ΚΟΦΙΝΑ ΧΡΥΣΑ 15
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 15
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 15
ΠΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15
ΠΡΟΒΗΣ ΦΩΤΗΣ 15
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 14
ΚΡΑΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 10
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 9
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6
ΜΑΜΙΤΣΗ ΚΙΤΣΑ 6
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6
ΡΗΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 6
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 5
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5
ΑΛΗΜΠΕΡΤΗ ΜΑΡΙΑ 5
ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 5
ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 5
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 5
ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 5

 

ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5
ΓΡΙΨΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5
ΔΟΥΛΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5
ΖΑΓΓΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 5
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 5
ΚΑΡΔΑΣΙΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 5
ΚΟΛΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5
ΚΟΝΙΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΩ 5
ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 5
ΚΟΥΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 5
ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 5
ΛΑΜΨΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 5
ΛΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 5
ΜΠΛΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 5
ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
ΞΥΠΤΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 5
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ             ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ)  

5

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 5
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 5
ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 5
ΤΑΡΓΟΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 5
ΤΣΙΚΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
ΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ 5
ΜΑΤΣΑ ΜΑΤΟΥΛΑ 4
ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 4

 

 ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΚΟΡΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 44

ΚΑΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 41

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 36

ΡΗΓΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 34

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 32

ΤΣΑΠΕΣ ΠΕΤΡΟΣ 32

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 32

ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΟΣ 29

ΓΕΩΡΓΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 27

ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 25

ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΑΝΘΗ 24

ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 20

ΜΑΔΕΜΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 19

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 16

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΡΑΝΙΑ 16

ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16

ΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15

ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 15

ΠΡΟΒΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 14

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΗΣ 13

ΠΥΡΖΑ ΦΑΝΗ 11

ΜΑΡΡΕ ΓΙΩΤΑ 11

ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 10

ΡΟΓΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 9

ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ 9

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 7

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΠΕΝΗ 7

ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 6

ΜΙΧΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6

ΞΕΝΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 4

ΜΑΥΡΟΧΑΛΥΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3

ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3 ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟ (ΠΑΚΗΣ) 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33

ΣΟΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 33

ΔΑΜΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 32

ΦΥΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 32

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30

ΣΠΑΧΗ ΑΡΕΤΗ 29

ΝΤΑΦΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28

ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 27

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 25

ΜΠΑΧΤΗ ΑΝΝΑ 24

ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23

ΡΕΠΠΑ ΒΕΤΑ 21

ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 21

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 20

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20

ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ ΠΟΠΗ 20

ΚΡΕΑΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ 17

ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 16

ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 16

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 16

ΝΙΚΑ ΧΑΡΑ 15

ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΒΙΚΥ 14

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 14

ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 14

ΣΩΠΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 14

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 13

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 13

ΣΚΛΑΒΟΥ ΛΙΖΑ 12

ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11

ΠΡΙΜΗ ΜΑΙΡΗ 11

ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΚΙΚΗ 9

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 8

ΡΩΙΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 8

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5

ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 5

ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 4

ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3

ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 3

ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2

ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2

ΛΑΘΗΡΑ ΓΙΑΝΝΑ 2

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2

ΠΑΪΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2

ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ 2

ΤΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2

ΑΛΕΜΙΔΟΥ ΘΩΜΗ 1

ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1

ΚΑΥΚΙΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1

ΚΙΝΤΗ ΔΩΡΑ 1

ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1

ΠΟΛΥΖΩΗ ΝΙΚΗ 1

ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1

ΚΑΖΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0

ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0

ΜΠΕΛΕΡΗ ΝΤΙΝΑ 0

ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0

ΞΟΠΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0

ΤΡΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 0

Κατόπιν κλήρωσης ενώπιον της Εφορευτικής Επιτροπής η σειρά των ισοψηφισάντων διαμορφώνεται ως εξής:

Σαραϊδάρη Πόπη Παυλοπούλου Ευρυδίκη Πετράκης Βασίλης

Π.Ε.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23

ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 21

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 17

ΣΔΟΝΑ ΣΠΑΘΟΥΛΑ 13

ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 11

ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 10

ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9

ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2

ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2

ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ   ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ   ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ      Ενιαίο Ακομμάτιστο Ψηφοδέλτιο

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3

ΚΟΛΟΜΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3

ΜΠΟΥΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3

ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΙΣΣΥ) 1

ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΑΔΕΔΥ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

  • ΔΑΚΕ Δ.Ε.

Α) ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 Εκλέγονται 21 Αντιπρόσωποι

  • ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 Εκλέγονται 19 αντιπρόσωποι

  • ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 Εκλέγονται 16 αντιπρόσωποι

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ          ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Εκλέγονται 15 αντιπρόσωποι

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ :Π.Ε.Κ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 Εκλέγονται 7 αντιπρόσωποι

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Εκλέγονται 0 αντιπρόσωποι

  • ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Ενιαίο Ακομμάτιστο Ψηφοδέλτιο

Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Eκλέγονται 1 αντιπρόσωποι

 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

Α)ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

Eκλέγονται 0 αντιπρόσωποι

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Το παρόν πρακτικό συντάχθηκε και υπογράφεται ως εξής:

 ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ                             

  Γεωργία Κουκέα

Βαλσαμάκης Νικόλαος

ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Κόκλας Χαράλαμπος (Μπάμπης)     Κουτσούκος Σωτήριος Μανουσάκης Εμμανουήλ (Μάνος)

Mπακινέζος Ευάγγελος – Ξυδάς Απόστολος – Σκλάβαινα Βασιλική – Χονδρός Δημήτριος

Δείτε επίσης

Ποιοι εκλέγονται στο νέο Διοικητικό Συμβούλιο της ΔΟΕ 

Πιερρακάκης για διορισμούς: Θα έχουμε και τα επόμενα χρόνια όπου θα δοθεί έμφαση στην Πρωτοβάθμια

Κοινοποιήστε.

Σχετικά με Συντάκτη

Με σπουδές στην Κοινωνιολογία, στην Κοινωνική Εργασία και στην Ειδική Αγωγή, εργάσθηκε από το 1989, μεταξύ άλλων, στο Ελληνικό Κέντρο Διαπολιτισμικής Ψυχιατρικής και Περίθαλψης, στα Παιδικά Χωριά SOS Ελλάδος και στο Κέντρο Διαφοροδιάγνωσης Διάγνωσης και Υποστήριξης (ΚΕ.Δ.Δ.Υ.) Φθιώτιδος, όπου και θήτευσε ως Προϊστάμενος. Διατελεί Αιρετό μέλος του Κεντρικού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού Ειδικής Αγωγής (Κ.Υ.Σ.Ε.Ε.Π.) στο Υπουργείο Παιδείας, Πρόεδρος του Συλλόγου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού Ειδικής Αγωγής Στερεάς Ελλάδας (Σ.Ε.Ε.Π.Ε.Α. ΣΤΕΛΛΑ) και Αντιπρόεδρος της Ένωσης Εκπαιδευτικών Λειτουργών Ειδικής Αγωγής (ΕΝ.Ε.Λ.Ε.Α.).

Γράψτε μία απάντηση